Këmishë Cavallero 711

9010199500401
Zezë

Stili:711

1995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Cavallero Man Shirt 711 Black
Emertimi:Këmishë Cavallero, Prodhuesi: Turki, Permbajtja: 80%Pambukë, 20%Poliester

Brendi
Cavallero
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XL
Ngjyra
 Zezë
Perdorimi
*
Materiali
*
Lloji
Këmishë
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9010199500401
Zezë XL
i disponueshëm
1995
+
9010199500402
Zezë XXL
i disponueshëm
1995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj