D&m Man Jeans 006-b

9080249500477

Stili: 006-b

1247
2495
Ju kurseni: 12.48
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

D&M Man Jeans 006-B Denim
Emërtimi: Farmerka Deezer, Përmbajtja: 98% Pambukë, 2% Likër, Origjina: Turki

Brendi
D&M
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
31
Ngjyra
 Kaltër e mbyllur
Perdorimi
*
Materiali
*
Lloji
Xhinse
Origjina e prodhimit
Made in Turkey
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj