Pantolla KIM ACTION 42520-31412-3

Kaltër e mbyllur

Stili:42520-31412-3

3195
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Pantallona Kim Action, Përmbajtja: 82% Pambuk 15% Poliester 3%Likër, Origjina: Turqi

Brendi
Kim Action
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
44
Ngjyra
 Kaltër e mbyllur
Stili
42520-31412-3
Lloji
Pantallona
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9090319500017
Kaltër e mbyllur 44
i disponueshëm
3195
+
9090319500018
Kaltër e mbyllur 46
i disponueshëm
3195
+
9090319500020
Kaltër e mbyllur 50
i disponueshëm
3195
+
9090319500021
Kaltër e mbyllur 52
i disponueshëm
3195
+
9090319500022
Kaltër e mbyllur 54
i disponueshëm
3195
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj