Pantolla KIM ACTION 51120-34312-1

Zezë

Stili:51120-34312-1

5495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Pantallona Kim Action, Përmbajtja: 88% Poliester 12% Elastik, Origjina: Turqi

Brendi
Kim Action
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
42
Ngjyra
 Zezë
Stili
51120-34312-1
Lloji
Pantallona
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9090549500037
Zezë 42
i disponueshëm
5495
+
9090549500038
Zezë 44
i disponueshëm
5495
+
9090549500039
Zezë 46
i disponueshëm
5495
+
9090549500040
Zezë 48
i disponueshëm
5495
+
9090549500041
Zezë 50
i disponueshëm
5495
+
9090549500042
Zezë 52
i disponueshëm
5495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj