Pantolla KIM ACTION 51120-34312-4

Gjelbërt e mbyllur

Stili:51120-34312-4

5495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Pantallona Kim Action, Përmbajtja: 88% Poliester 12% Elastik, Origjina: Turqi

Brendi
Kim Action
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
42
Ngjyra
 Gjelbërt e mbyllur
Stili
51120-34312-4
Lloji
Pantallona
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9090549500043
Gjelbërt e mbyllur 42
i disponueshëm
5495
+
9090549500044
Gjelbërt e mbyllur 44
i disponueshëm
5495
+
9090549500045
Gjelbërt e mbyllur 46
i disponueshëm
5495
+
9090549500046
Gjelbërt e mbyllur 48
i disponueshëm
5495
+
9090549500047
Gjelbërt e mbyllur 50
i disponueshëm
5495
+
9090549500048
Gjelbërt e mbyllur 52
i disponueshëm
5495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj