Pantolla PARKEN 51120-32215-1

Kaltër e mbyllur

Stili:51120-32215-1

5495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Pantallona Parken, Përmbajtja: 58% Sensuale 28% Pambuk 12% Poliester 2% Elastan, Origjina: Turqi

Brendi
Parken
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
44
Ngjyra
 Kaltër e mbyllur
Stili
51120-32215-1
Lloji
Pantallona
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9090549500025
Kaltër e mbyllur 44
i disponueshëm
5495
+
9090549500026
Kaltër e mbyllur 46
i disponueshëm
5495
+
9090549500027
Kaltër e mbyllur 48
i disponueshëm
5495
+
9090549500028
Kaltër e mbyllur 50
i disponueshëm
5495
+
9090549500029
Kaltër e mbyllur 52
i disponueshëm
5495
+
9090549500030
Kaltër e mbyllur 54
i disponueshëm
5495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj