Sandale ADIDAS GW0384

4065418339674
Promo
Zezë/Bardhë

Stili:GW0384

2796
3495
Ju kurseni: 6.99
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Sandale ADIDAS GW0384 *
Emertimi: Sandale (Për Fëmijë) Adidas, Origjina: Indonesia, Përmbajtja: Pjesa E Epërme:Sintetikë,Lidhëset: Tekstil,Pj. E Poshtme:Sintetikë
Brendi
Adidas
Gjinia
Fëmijë
Madhesia
34
Ngjyra
 Zezë/Bardhë
Stili
GW0384
Lloji
Sandale
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4065418339667
Zezë/Bardhë 32
i disponueshëm
2796
+
4065418339674
Zezë/Bardhë 34
i disponueshëm
2796
+
4065418339681
Zezë/Bardhë 30
i disponueshëm
2796
+
4065418339711
Zezë/Bardhë 33
i disponueshëm
2796
+
4065418339728
Zezë/Bardhë 31
i disponueshëm
2796
+
4065418339612
Bardhë 33
i disponueshëm
2796
+
4065418339629
Bardhë 29
i disponueshëm
2796
+
4065418339636
Bardhë 30.5
i disponueshëm
2796
+
4065418339650
Bardhë 34
i disponueshëm
2796
+
4065418339605
Bardhë 31.5
i disponueshëm
2796
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj