Trenerka (pj. e poshtme) ADIDAS W Tiro Tp

Zezë

Stili:IP1694

6495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Emërtimi: Trenerka (pj. e poshtme) Adidas Përmbajtja: 90% Polietilen i ricikluar/10% Elastan
Brendi
Adidas
Gjinia
Femra
Madhesia
XS
Ngjyra
 Zezë
Lloji
Trenerka
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4066757896323
Zezë XS
i disponueshëm
6495
+
4066757896293
Zezë M
i disponueshëm
6495
+
4066757896262
Zezë S
i disponueshëm
6495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj