Trenerka Te Poshtme PUMA Evostripe High-Waist Pants

Pembe e hapur

Stili:677880-60

6000
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Emertimi:Trenerka Te Poshtme Puma Origjina:Vietnam Përmbajtja:77% Pambuk, 23% Poliester
Brendi
Puma
Gjinia
Femra
Madhesia
S
Ngjyra
 Pembe e hapur
Lloji
Trenerka
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4099685466818
Pembe e hapur S
i disponueshëm
6000
+
4099685466825
Pembe e hapur M
i disponueshëm
6000
+
4099685466849
Pembe e hapur L
i disponueshëm
6000
+
4099686920517
Zezë XS
i disponueshëm
6000
+
4099686920524
Zezë S
i disponueshëm
6000
+
4099686920531
Zezë M
i disponueshëm
6000
+
4099686920548
Zezë L
i disponueshëm
6000
+
4099686920555
Zezë XL
i disponueshëm
6000
+
4099685653348
Krem XS
i disponueshëm
6000
+
4099685653355
Krem S
i disponueshëm
6000
+
4099685653362
Krem M
i disponueshëm
6000
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj