Trenerkë ADIDAS M GMDY FZ HD

4065423391124

Promo

Hiri

Stili:HE1806

4897
6995
Ju kurseni: 20.98
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Trenerkë ADIDAS HE1806 / L
Emertimi: Trenerka (Pjesa E Epërme) Adidas, Origjina: Indonezi, Përmbajtja: 70% Pambuk/30% Poliester I Riciklueshëm

Brendi
Adidas
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
L
Ngjyra
 Hiri
Stili
HE1806
Lloji
Trenerkë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
4065423391124
Hiri L
i disponueshëm
4897
+
4065423394927
Hiri S
i disponueshëm
4897
+
4065423391094
Hiri XL
i disponueshëm
4897
+
4065423544773
Zezë 2XL
i disponueshëm
4897
+
4065423544889
Zezë L
i disponueshëm
4897
+
4065423548559
Zezë M
i disponueshëm
4897
+
4065423544803
Zezë S
i disponueshëm
4897
+
4065423329615
Kaltër e mbyllur/Bardhë L
i disponueshëm
4896
+
4065423329622
Kaltër e mbyllur/Bardhë M
i disponueshëm
4896
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj