Valixhe COVERI WORLD CW622

Turquoise

Stili:CW622

10495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Valixhe Coveri World, Përmbajtja: 80% Poliproelene 20% Poliester, Origjina: Kina

Brendi
Coveri World
Gjinia
Unisex
Madhesia
XL
Ngjyra
 Turquoise
Stili
CW622
Lloji
Valixhe
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
6041049500001
Kaltër XL
i disponueshëm
10495
+
6040699500001
Kaltër L
i disponueshëm
6995
+
6040349500001
Kaltër M
i disponueshëm
3495
+
6041049500002
Zezë XL
i disponueshëm
10495
+
6040699500002
Zezë L
i disponueshëm
6995
+
6040349500002
Zezë M
i disponueshëm
3495
+
6041049500003
Vishnje XL
i disponueshëm
10495
+
6040349500003
Vishnje M
i disponueshëm
3495
+
6041049500004
Gjelbërt XL
i disponueshëm
10495
+
6040699500004
Gjelbërt L
i disponueshëm
6995
+
6041049500005
Turquoise XL
i disponueshëm
10495
+
6040699500005
Turquoise L
i disponueshëm
6995
+
6040349500005
Turquoise M
i disponueshëm
3495
+
6041049500006
Pembe XL
i disponueshëm
10495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj