Valixhe COVERI WORLD CW805

Kaltër e mbyllur

Stili:CW805

10495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave

Emërtimi: Valixhe Coveri World, Përmbajtja: 80% Poliproelene 20% Poliester, Origjina: Kina

Brendi
Coveri World
Gjinia
Unisex
Madhesia
XL
Ngjyra
 Kaltër e mbyllur
Stili
CW805
Lloji
Valixhe
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
6041049500007
Pembe XL
i disponueshëm
10495
+
6040699500007
Pembe L
i disponueshëm
6995
+
6040349500007
Pembe M
i disponueshëm
3495
+
6041049500008
Hiri XL
i disponueshëm
10495
+
6041049500009
Zezë XL
i disponueshëm
10495
+
6040699500009
Zezë L
i disponueshëm
6995
+
6040349500009
Zezë M
i disponueshëm
3495
+
6041049500010
Kaltër e mbyllur XL
i disponueshëm
10495
+
6040699500010
Kaltër e mbyllur L
i disponueshëm
6995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Të Rejat
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundi
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj